Projektas tapo europinio konkurso laureatu!

Šiais metais mokiniai vėl prisijungė prie tarptautinio projekto vokiečių kalba „Susitikimas su Rytų Europa“, kurį organizuoja Vokietijos Nordrhein-Westfalen Žemės švietimo Ministerija. 4c kl. ir III gimn.kl. mokiniai iš pasiūlytų projektų pasirinko integruotą vokiečių kalbos-dailės projektą „Ropė: arba kartu mes stiprūs!“ Mokiniams padėjo mokytojos  A.Lavickienė, E.Gustauskienė, L.Tvarkūnienė. Reikėjo visiems žinomą pasaką ,,Ropė“ iliustruoti leporello stiliumi  ir „armonika“ privalėjo būti kuo ilgesnė. Bendromis pastangomis buvo kuriama nauja moderni pasaka su naujais herojais ir jų atsiradimo priežastimi. Kiekvienas mokinys pasirinko gaminti atskirą pasakos veikėją. Nekantriai laukėme komisijos įvertinimo ir labai didžiuojamės, kad mūsų mokinių projektinis darbas tarp kitų darbų iš visos Europos buvo paskelbtas laureatu. Jeigu ne karantinas, mokiniai būtų turėję galimybę apsilankyti  Vokietijoje šventiniame diplomų įteikime. Dalyviams  atsiųsti diplomai ir 300 eurų piniginis prizas. Džiaugiamės laimėjimu.

Vokiečių kalbos mokytoja Elvyra Gustauskienė