Projektas ,,Sveika gyva, Kalėdų viešnia“

Mokykla kiekvienais metais dalyvauja miesto mokyklų puošimo projekte ,,Sveika gyva, Kalėdų viešnia“. Šiais metais mokyklos  erdvėse sklandė šviesos paveikslą kuriantys Angelai, nes projekto pavadinimas ,,Angelai – menininkai“. Idėjos autoriai – technologijų ir dailės mokytojai. Projekto koordinatorė – mokyklos direktorė Nijolė Šimienė. Mokyklos erdves puošė 5-11 klasių mokiniai, kuriems vadovavo mokytojos:

J.Gudžiuvienė, R.Klingaitė – ,,Stiklo“ galerija;  M.Kalinienė, A.G.Miliauskienė – I aukštas;  E.Gylienė, J.Kaučikaitė – Radvilienė, R.Keturkienė, A. Lavickienė – mokyklos uždarieji kiemeliai ir laiptinės;  V.Sakalauskienė, S.Venskūnienė – mokyklos langai;  A. Markvaldienė, I.Raguckienė, R.Ratkevičienė – kalėdinių kompozicijų ruošimas bei eksponavimas ,,Stiklo“ galerijoje.

Pasigrožėkime kartu.