Projektas „Spindinčiu Kalėdų taku“

Gamtos ėjimo laiko taku nepaskubinsi ir nesulaikysi. Teka, srūva, auga, pinasi, bręsta, yra, prasideda iš naujo. Keturių metų laikų kaita padeda mums suvokti, kokia šventa dabarties akimirka… Kalėdos! Kauno Juozo Grušo meno gimnazija kasmet dalyvauja Kauno miesto švietimo ir ugdymo skyriaus, Moksleivių aplinkotyros centro, Dailės mokytojų tarybos organizuojamame projekte „Sveika gyva, Kalėdų viešnia“. Gimnazijos projekto tema – ,,Spindinčiu Kalėdų taku“. Koordinatorė – direktorė Nijolė Šimienė. Kalėdine tematika papuošti gimnazijos langai:  mokytojai Vyta Sakalauskienė, Rasa Klingaitė, Aidas Augustis ir 7b, IIb, IVa,b kl. mokiniai. I a. fojė: mokytojos Jūratė Gudžiuvienė, Meilė Kalinienė, Audronė Greta Miliauskienė, Sima Venskūnienė. Laiptinė: mokytojos Rima Keturkienė, Aušra Lavickienė ir 7c, 8a,b, Ib kl. mokiniai. Kalėdines kompozicijas kūrė daugybė mokinių. Trapus snaigių šokis suspindo 8c kl. mokinės Miglės Laukytės kompozicijoje „Snaigių šokis“. Spindintis „Kalėdų erdvėlaivis“ nusileido Ib kl. mokinės Gustės Baltrukėnaitės kompozicijoje prie prakartėlės. „Laiko tėkmė“, skaičiuojanti paskutines metų dienas, sustojo mokytojos Aldonos Markvaldienės rankose. Mokytoja Ingrida Raguckienė ir Id kl. mokiniai atskleidė  natūralios gamtos spalvų žaismą „Šiluma ir ramybė tyliai ateina sniegu ataustu girios taku“. technologijų mokytoja R. Ratkevičienė kūrė kalėdines kompozicijas su 8a,b,c,d, 6b,c, 5a,b klasių mokiniais.

Dailės mokytoja Rasa Klingaitė