Projektas ,,Ilsėkis aktyviai“

Diskutuojant  apie judėjimo naudą ir svarbą, pradinių klasių mokytojoms gimė idėja – mokiniams po sunkaus darbo pamokose  aktyviai ir įdomiai praleisti laiką pertraukų metu. Pradinių klasių mokytojos surinko įvairių šokinėjimo žaidimų pavyzdžių. Savo pasiūlymą pateikė direktorės pavaduotojai Vilijai Demjanovai. Ji subūrė dailininkus Ričardą ir Simą Venskūnus, kurie, pasikvietę mokinius, ėmėsi darbo. Pirmo aukšto koridorių margaspalvėmis ,,klasėmis“ išpuošė 8c kl. mokinės Ugnė Krivoščenkaitė, Beatričė Šritaitė, Karolina Burinskaitė, Kotryna Dirsytė, Danielė Talačkaitė, Airidas Janušis, Tadas Čėsna, Laura Strunkevičiūtė, Klementina Leonavičiūtė, Neringa Tarutytė, Greta Kaprakytė, Meda Grondskytė, Ugnė Druktenytė, Justė Kavaliūnaitė, Marija Makarskaitė; IIb kl. gimnazistės Kotryna Telešiūtė, Augustė Ševelytė, IIIa kl. gimnazistės Egidija Andriekutė, Akvilina Kleizaitė, Monika Bidvaitė, Ieva Košelevaitė bei IVc kl. gimnazistė Regidija Bucevičiūtė. Grįžę po rudens atostogų pradinukai galės džiaugtis išpuoštu mokyklos pirmo aukšto  koridoriumi ir linksmai žaisti pertraukų metu.

Informaciją parengė pradinių klasių mokytojos V. Gailiuvienė, G. Kairienė, L. Špelverienė