Projektas „CLILIG – Integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas(-is) Lietuvoje“ tęsiasi

Juozo Grušo meno gimnazija antrus metus dalyvauja Goethe‘s instituto vykdomame projekte. 5 klasių gimnazijos mokiniai turi galimybę neformalaus ugdymo užsiėmimuose integruojant du mokomuosius dalykus – vokiečių kalbą ir dailę – susipažinti su vokiečių kalba ir lavinti piešimo įgūdžius. Užsiėmimų tikslas – tyrinėti ir atrasti pasaulį meninių, kalbinių, pažinimo ir socialinių įgūdžių veiklose. Mokiniai lavina kūrybiškumą per meno pasaulio ir kultūrinės kompetencijos pažinimą ir ugdo lingvistinius gebėjimus pasitelkiant aktyvią ir kūrybinę veiklą. Užsiėmimuose mokiniai taip pat ugdo bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, gebėjimą susikaupti ir susikoncentruoti. 5 klasių mokiniams užsiėmimus veda dailės mokytoja Rima Keturkienė ir vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė. Mokytojos džiaugiasi, kad mokiniai mielai renkasi į užsiėmimus ne tik gimnazijoje, bet ir mokydamiesi nuotoliniu būdu. Projektinės grupės mokiniai ir mokytojos sveikina gimnazijos bendruomenę su ateinančiomis šventėmis ir dalinasi per nuotolį paskutinio užsiėmimo metu pagamintais atvirukais su sveikinimu vokiečių kalba.

Vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė