Projektas – akcija ,,Turiu minčių savo vidaus pasauly“

Š. m. lapkričio 21-27 d.  mokykloje vyko jau antrasis dailės projektas-akcija ,, TURIU MINČIŲ SAVO VIDAUS PASAULYskirtas dramaturgo Juozo Grušo 113-osioms  gimimo metinėms ir kūrybos interpretacijoms. Akciją  inicijavo Kauno Juozo Grušo meno vidurinės mokyklos ir Kauno miesto dailės mokytojų metodinis būrelis.

Projekto tikslas- pažinti ir įvairia menine raiška, kuriant šrifto kompozicijas, atspindėti lietuvių dramaturgo Juozo Grušo asmenybę ir kūrybos unikalumą, atskleisti idėjų prasmingumą šiandienos kontekste. Projekto metu vyko šrifto miniatiūrų konkursas, iš septynių mokyklų atsiųstuose kūriniuose atsispindėjo dailės kalbos priemonėmis interpretuota J. Grušo filosofija, pasaulėžiūra, mintys, posakiai. 30 kūrinių įvertinta nominacijomis ir prizais.

11-27d. vyko apdovanojimo šventė ir meninė akcija, kurios metu 7 moksleivių komandos kūrė netradicines šrifto kompozicijas. Projekto kūriniai iki Kalėdų bus eksponuojami mokyklos meninėse erdvėse, o vėliau – Kauno mieste: J.Grušo memorialiniame muziejuje, kitose mokyklose.

Parengė dailės mokytoja Rasa Klingaitė