Prasmingos Brandos šventės akimirkos

Juk ilga Brandos kelionė. Pagal Biblijos išmintį, „Grūdo sėkla negali žinoti, kas jos laukia, net neįsivaizduoja turinti potencialą pavirsti rugių lauku ir tapti duonos kepalėlio grūdu. Bet ją užvaldo SVAJONĖ, ir sėkla pradeda judėti, mėgina, stengiasi, ji išlenda iš kieto apvalkalo, pradeda kelionę ir kovą dėl savo Brandos: skverbiasi pro dirvožemį, akmenis, uolienas. Sėkla pasiryžta kelionei į saulę, į šviesos šaltinį“. Toks yra ir žmogaus Brandos kelias. O tiesa paprasta – reikia daug drąsos virstant grūdais.

2020-08-11 d. 100-ui Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos abiturientų įteikti Brandos atestatai. Šventė vyko atviroje erdvėje gimnazijos kiemelyje. Joje dalyvavo ne tik abiturientai, bet ir tėveliai, artimi žmonės, gimnazijos vadovai, auklėtojos, kaimynystėje gyvenantys Šilainių mikrorajono gyventojai. Šventę vedė abiturientai Markas ir Augustinas. Gimnazijos direktorė U.D.Tumavičienė ir direktorės pavaduotojas ugdymui D.Talijūnas džiaugėsi Brandos rezultatais – tais auksiniais grūdais.  Kartu su atestatais 10-čiai abiturientų įteiktos  Kauno miesto savivaldybės mero padėkos  už valstybinių brandos egzaminų 100-ukus,  Juozo Grušo premija už mokslo ir meno pasiekimus, taip pat Neformalaus ugdymo, Krašto gynybos modulio, Verslo ir ekonomikos pažymėjimai, KTU padėka geriausiam vaikinui matematikui. Prieš užverdami  gimnazijos duris, abiturientai nuoširdžiai dėkojo vadovams ir mokytojams už iškilmingą Brandos atestatų įteikimo šventę, prasmingos akimirkos sustabdymą, žmogišką rūpestį.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Dekerienė

Nuotraukos J.Jočienės