Prancūzų kalbos forumas

Spalio 24 d. IIIa gimnazijos kl. mokiniui Martynui Kliučininkui ir mokytojai R. Pralgauskienei teko dalyvauti Vilniuje vykusiame  forume „Prancūzų kalba darbui ir karjerai“ („Français, langue de l‘emploi). Mokytojai ir mokiniai turėjo galimybę išgirsti įvairius pranešimus bei prancūzų kalbos privalumus, taikomumą bei ateities perspektyvas. Konferenciją pradėjo Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Philippe Jeantaud, vėliau kalbėjo įvairių įstaigų bei įmonių vadovai: Jack Pillain, Célestine Bianchetti, Patrick Le Scel ir kt. Taip pat mokiniai turėjo galimybę dalyvauti dirbtuvėse, kuriose du prancūzai papasakojo apie CV ir motyvacinio laiško specifiką, o mokiniai turėjo galimybę praktiškai atlikti šias užduotis bei pabendrauti prancūzų kalba.

IIIa gimnazijos kl. mokinys Martynas Kliučininkas