Pradinukai teisinių žinių konkurse

Spalio – gruodžio mėnesiais vyko  trečiųjų klasių mokinių teisinių žinių konkursas, kurį organizavo Kauno apskrities VPK VTV Prevencijos skyriaus pareigūnai. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos 3b klasės mokiniai.  Kartu su socialine pedagoge K. Varanavičiene ir  klasės mokytoja G. Kairiene apsilankėme organizuojamose atvirų durų dienose policijos įstaigose, Priešgaisrinėse gelbėjimo tarnybose. Pareigūnai supažindino moksleivius, kaip būti saugiems likus vieniems namuose, žaidžiant kieme, kaip išvengti vagysčių,  elgtis kilus gaisrui. Mūsų gimnazijos trečiokų komanda (Andriuškevičius Gustas, Pranckūnas Marius, Jucys Armandas, Vasiliauskaitė Aurika, Sabaitytė Viltė) gruodžio 13 d. dalyvavo teisinių žinių viktorinoje „Būk saugus“ ir laimėjo 4 vietą. Tikimės, kad įgytas žinias vaikai pritaikys savo kasdienybėje, bus saugūs ir pasidalins įgytomis žiniomis su draugais.
Parengė  pradinių klasių mokytoja Gitana Kairienė