Pradinių klasių anglų kalbos konkursas „Listen to write“

Gegužės pirmąją savaitę trečių klasių mokiniai dalyvavo Kauno miesto ankstyvojo anglų kalbos mokymo mokytojų organizuotame respublikiniame diktanto anglų kalba rašymo konkurse „Klausyk ir  užrašyk“ („Listen to write“), kurį sudarė trys etapai. Pirmajame etape (rašyto teksto lygis lengvas) diktantą be klaidų parašė 19 mokinių: Kostas Augustaitis, Domas Bataitis, Eiva Dovydaitytė, Rugilė Jucytė, Marius Kaupas, Patricija Kirmilaitė, Jokūbas Kulvinskas, Andrė Matiukaitė, Gustė Matulytė, Milda Miliūnaitė, Ermita Ostreikaitė, Aronas Paškevičius, Mišelė Pavlova, Guostė Pliedaitė,  Arnas Risovas, Gytis Stankevičius, Pijus Stravinskas, Luka Tarozaitė ir Arnas Zaborskis.  Antrajame etape (rašyto teksto lygis pagrindinis) puikius rašymo anglų kalba įgūdžius pademonstravo Ugnė Darbutaitė, Justė Lengvinaitė, Gytė Paplauskaitė, Viltė Rožėnitė, Skaistė Saulevičiūtė, Giniotė Sinkevičiūtė ir Modestas Svinkūnas. Labai džiaugiamės I ir II etapo nugalėtojais, tačiau didžiausi sveikinimai pelnytai keliauja Smiltei Guzulaitytei, Aurėjai Valatkaitei ir Sofijai Ruželei, sudalyvavusioms III konkurso „Listen to write“ etape ir nepadariusioms nei vienos klaidos sudėtingiausio lygio anglų kalbos diktante. Ruoštis konkursui mokiniams padėjo anglų kalbos mokytojos Aušra Zemlerienė ir Aušrinė Varškevičienė.