Politinių debatų ciklas. Ateities universitetas Lietuvoje

Kauno technologijos universitetas (KTU), tęsdamas politinių debatų ciklą „Mokiniai renka(si)“, balandžio 27 dieną kvietė moksleivius, akademinę bendruomenę ir politikus į renginį „Mokiniai renka(si) universitetą: diskusija su politikais, akademikais ir moksleiviais.“ Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos I-III gimnazijos klasių mokiniai kartu su mokytojomis Greta Jakaite, Snieguole Ramanauskiene ir Jolita Trapulioniene dalyvavo debatuose apie aukštojo mokslo reformą, ateities universitetą Lietuvoje ir kitus  aktualius moksleivių bendruomenėms klausimus. Renginyje dalyvavo  Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministras Giedrius Viliūnas, Vytauto Didžiojo universiteto rektorius Juozas Augutis, Klaipėdos universiteto rektorius Eimutis Juzeliūnas ir KTU rektorius Petras Baršauskas. Debatus moderavo „Žinių radijo“ laidų vedėjas žurnalistas Aurimas Perednis.

Parengė psichologė, ugdymas karjerai centro koordinatorė Greta Jakaitė