Pokalbis diskusija „Ne pulti, o gintis!“

Marijus Žėkas, IV a klasės gimnazistas, jau turi Lietuvos kariuomenėje tarnaujančio kario statusą. Kaip būsimasis karininkas, paprašė istorijos mokytojų, kad sukviestų diskutuoti motyvuotus mokinius. Jiems norėjo kalbėti apie Lietuvos kariuomenę, dalintis savo patirtimi. Vasario 12 dieną Marijus I-II klasių gimnazistams vedė pokalbį-diskusiją „Ne pulti, o gintis!“, argumentavo, kodėl valstybei reikalinga kariuomenė, kokia jos misija, kas lemė jo profesijos pasirinkimą. Teigė, kad karininko, kaip ir mokytojo, gydytojo, profesija yra pašaukimas. Istorijos mokytojai, mokiniai dėkingi abiturientui už nuoširdų ir įtaigų bendravimą. Marijui šis susitikimas – tai dar vienas iššūkis, kurį įgyvendino prasmingai.

Istorijos mokytoja Eugenija Paškauskienė