Poezijos ir dainų popietė anglų kalba „Pavasaris. Mama. Vaikystė“

Gražią gegužės 4-osios popietę skambėjo posmai ir dainos, skirtos pavasariui, mamai ir gražiausiam gyvenimo metui – vaikystei. 6-7-8 klasių mokiniai nuoširdžiai deklamavo eiles ir dar skambiau dainavo.  Abejingų neliko Dianos Koncevičiūtės (8c) deklamavimui ir dainavimui. Eimantas Mizerevičius (7c) žavėjo klausytojus savo stipriu „šekspyrišku” balsu, o Ernestas Stoškus  savo kūrybos deklamuotu eilėraščiu, skirtu mamai. Popietė, prasidėjusi 7a mergaičių daina, baigėsi įspūdingu 8a kolektyvo šou. Visi pasirodymai  nuoširdūs ir  atlikti su meile. Dėkoju anglų kalbos mokytojoms J. Girdauskienei, J. Pirštelienei, J. Mažriminei, K. Žakšauskienei ir muzikos mokyt. E. Grybienei, padėjusioms mokiniams pasiruošti šventei.  Popietėje apsilankė mokyklos direktorė N. Šimienė, direktorės pavaduotojai ugdymui  V. Demjanova, D. Talijūnas, E. Paškauskienė. Renginį vedė G. dvyliktokės Krukauskaitė ir I. Valiaugaitė. Klaidas Tadaravičius (8c) išradingai pritaikė informacines technologijas.

Mokytoja Juzefa Sobolienė