Po žvaigždėtu dangum

Gimnazistų komanda, kurią sudarė Dovydas Bartkus, Alius Grigaliūnas, Paulius Maciulevičius ir Domantas Melys, lapkričio 27-28 d. dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotoje respublikinėje viktorinoje „Po žvaigždėtu dangum“. Mokiniai ir mokytojai išklausė Vytenio Buzo, palydovo LituanicaSAT-1 kūrėjo, pranešimą. Viktorinoje dalyvavo 100 jaunųjų astronomų iš visos Lietuvos. Organizatoriai suskirstė juos į 10 mišrių komandų. Mokiniai atsakė į pateiktus klausimus, sprendė užduotis, bendradarbiavo ir mokėsi vieni iš kitų. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad komanda, kurios sudėtyje buvo ir mūsų gimnazijos mokinys Paulius Maciulevičius, užėmė III vietą. Visi viktorinos dalyviai apdovanoti dalyvio diplomais, o nugalėtojams įteikti diplomai ir medaliai. Mokiniai paskatinti rėmėjų prizais. Fizikos mokytojas ekspertas Virgilijus Tumavičius kartu su gimnazistais džiaugiasi dalyvavę viktorinoje.

Parengė Virgilijus Tumavičius