Plenero Palangoje įspūdžiai

Šią vasarą buvo nepaprastai karšta. Visa Lietuva gaivinosi Baltijos bangose, o mūsų gimnazijos moksleivės pačias karščiausias rugpjūčio dienas Palangoje praleido su pieštukais ir teptukais rankose. 2015-08-03-08 d. Palangoje vyko mūsų gimnazijos dailės pleneras. Jame dalyvavo devynios 10-12 klasių mokinės. Plenero vadovės – dailės mokytojos metodininkės Vyta Sakalauskienė ir Rasa Klingaitė. Moksleivės tapė, piešė tiesiog paplūdimyje ir kopose, sukeldamos didelį susidomėjimą ir nuostabą poilsiautojų akyse. Buvo atliktos mokomosios spalvinės bei grafinės užduotys, sukurtos interpretacinės kompozicijos ant drobės.Plenero metu nutapyta nuostabių darbų. Darbų peržiūroje Palangoje dalyvavo mūsų gimnazijos direktorė ir LR Seimo nario Rimanto Jono Dagio padėjėja Danguolė Juralevičienė. Plenero kūrybinius darbus galima pamatyti ir mūsų gimnazijos II a. fojė, ir mažosiose galerijose.

Parengė dailės mokytojos Vyta Sakalauskienė, Rasa Klingaitė