„Pirmokų krikštynos“

Gimnazijoje dar tik formuojasi I-ųjų gimnazijos klasių mokinių „krikštynų“ tradicija. Tai renginys, kurį inicijuoja Mokinių taryba ir „antrokai“. Norisi, kad ši šventė būtų išradinga, nuotaikinga, todėl iš anksto aptariame visas galimai vyksiančias nesėkmes ar nesklandumus ir stengiamės jų išvengti. Šaunuoliai tie mūsų „antrokai“! Parengtos užduotys buvo šmaikščios ir praktiškos. Komandos jas atliko kabinetuose, naudodamosios IKT. Gavę leidimą rinkosi aktų salėje ir davė priesaiką ne tik „pirmokai“, bet ir jų auklėtojai. Aišku, neišvengėme šurmulio, tačiau, manome, kad šios „krištynos“ gimnazistams suteikė tik teigiamų emocijų. Dėkojame ir šių klasių vadovams, kurie buvo aktyvūs šio renginio dalyviai.

Viktorija Kablytė, Eglė Striškaitė, gimnazijos Mokinių tarybos atstovės