Pirmasis gimnazijos RUGSĖJIS

Atostogavę kaitros ir saulės derinyje, pasitinkame RUGSĖJĮ.  Jis atėjo. Sugrįžo. Kaip visada pasipuošęs vaikų jauduliais ir skambučio laukimo garsais. Gerai pamatavęs aruodus, atskyręs grūdus nuo pelų, pasvėręs derlių, nužingsniuos jis į klasę ir atvers sąsiuvinio lapą, prakvipusį aitriais sakinias… Įspūdingas, taurus , pilnas prasmingo laukimo – jau kitoks  – PIRMASIS MENO GIMNAZIJOS RUGSĖJIS. Rugsėjis – mūsų LAUKIMAS, mūsų KRIKŠTAS, mūsų gaivališka NERIMASTIS – sugrįžo toks artimas ir pasitempęs ir  žengia naują žingsnį, dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę, kasmet pasikartojančią ir kaskart kitokią…  Rugsėjo nuotaikos nesugadino net lietus. Su švente pirmokėlius, penktokus ir abiturientus sveikino Šilainių parapijos klebonas ir R. J. Dagio referentė Kaune D. Juralevičienė. Vėliau mokiniai susitiko klasėse. Kalbėjo apie vasarą, džiaugėsi susitikę. Mokyklos direktorė N. Šimienė palinkėjo mokiniams pateisinti gimnazijos vardą.  Sugrįžkime į šventės akimirkas.

Parengė lietuvių kalbos mokytoja Lina Dekerienė