Pilietiškumo iniciatyva ,,Amžinoji ugnis”

Vasario 10 dieną, pasinaudoję Lietuvos jaunimo ,,Ramuva“ kvietimu prisidėti prie pilietiškumo iniciatyvos „Amžinoji ugnis“, kuri skirta Vasario 16-ajai paminėti, mūsų gimnazijoje atlikome sutartinę „Dijūta Kalnali“, kuria siekiama atgaivinti seną lietuvių tradiciją. Senovėje lietuviai dainuodavo šią sutartinę ant piliakalnių, kalnų juos pagerbdami, todėl lygiai taip pat, kaip prieš daugelį amžių, pagerbėme Lietuvos valstybę ir dar kartą įrodėme, kad esame dainų tauta! Sutartinę atliko 5a, 5c, 5d, 6b, 7d, 7e, IIb, IIc – muzikos mokytojos Dalios Razumienės mokiniai ir muzikos mokytojos Eglės Grybienės merginų choras. Vasario 11 dieną 7d ir 5c mokiniai šią sutartinę vyko sudainuoti į Vilnių prie Karaliaus Mindaugo paminklo kartu su kitais Lietuvos mokiniais.

Parengė Dalia Razumienė