Patriotiškumo pamokos

Sausio 13-osios penktadienį daugiau nei 60 mūsų gimnazijos 7-8 klasių mokinių su mokytojomis  A. Alinauskiene, D. Dolinskaite, I. Raguckiene, S. Mikutaite, N. Valeikiene ir R. Vilkeliene išvyko į Vilnių pagerbti Laisvės gynėjų atminimą.  Šią edukacinę patriotiškumo pamoką mokiniai pradėjo nuo Sausio 13-osios aukų atminimo keliaudami autobusais. Vyresnieji mokiniai skaitė paruoštus pranešimus, kiti – eilėraščius apie Lietuvą ir Laisvę. Nuvykę į Vilniaus Antakalnio kapines mokiniai uždegė atminties žvakutes ir pagerbė  žuvusiųjų atminimą. Prie Seimo rūmų visi laukė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iškilmingo pranešimo, skirto Sausio-13-osios įvykiams prisiminti.  Mūsų mokiniams teko garbė nusifotografuoti su gerbiama Prezidente ir Jo Ekscelencija Prezidentu Valdu Adamkumi. Vėliau pamoka tęsėsi Televizijos bokšte. Mokiniai, žvelgdami iš Televizijos bokšto į Vilniaus panoramą,  džiaugėsi tuo, ką 1991-ųjų  Sausio 13-osios naktį susitelkusi ir vieninga tauta išsaugojo ateičiai.

Mokytoja Regina Vilkelienė