Pasiekimai

Tarptautiniai konkursai

• „Kelionė laiku – atgimusi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų istorija“  – į baigiamąjį etapą pateko net 22 darbai! Mokytojos Vyta Sakalauskienė, Rasa Klingaitė (2015m.)
  • ,,Torunė-2012“ – XVIII tarptautinėje vaikų ir jaunimo grafikos bienalėje Lenkijoje laureatu tapo devintokas Rytis Savotinskas.
  • ,,Trejdegsnis-2011“ – tradicinėje Rygos meno studijos ,,Raibulis“ organizuotoje tarptautinėje parodoje-konkurse ,,Triple Sun-2011″ (,,Triguba Saulė-2011″) dalyvavo 20 mūsų mokyklos mokinių, 8 iš jų tapo laureatais.
  • ,,Įleiskite šaknis savo mieste“ – Lenkijos Katovicų Miško inspekcijos organizuotas edukacinis-ekologinis konkursas, 2011.
  • ,,Trejdegsnis-2010“ – tradicinėje Rygos meno studijos ,,Raibulis“ organizuotoje tarptautinėje parodoje-konkurse ,,Triple Sun-2010″ (,,Triguba Saulė-2010″) dalyvavo 20 mūsų mokyklos mokinių, 7 iš jų tapo laureatais.
  • ,,Nupiešk man teisę 2010″ – Europos Komisijos plakato konkurso ,,Vaiko teisių konvencijos 20-osioms metinėms“ mūsų mokyklos mokiniai dalyviai bei laureatai.
  • ,,Vaivorykštė-2010″. Vengrija. Kasmetiniame vaikų kūrybos konkurse laureate tapo Eglė Mackeliūnaitė (12 kl.) Mokytoja Aldona Markvaldienė.
  • ,,Visada žalia, visada mėlyna“. Lenkija. XV vaikų ir jaunimo konkurse (2009 m.) Torunėje laureatais tapo Audrius Skiečius (11 kl.) ir Gabija Pamakštytė (6 kl.). Mokytojos Rasa Klingaitė ir Sima Venskūnienė.

Respublikiniai konkursai

• ,,Piešiame saugų ir draugišką eismą“ 2011 m. rugsėjo-gruodžio mėn. visos Lietuvos moksleiviai į Policijos departamentą siuntė piešinius apie saugų ir draugišką eismą, laureatai.
  • ,,Žalgirio mūšiui – 600“ – 2010 m. liepos 2 d. Seimo parodų galerijoje buvo apdovanoti Seimo kanceliarijos Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyriaus surengto vaikų ir jaunimo kūrybos konkurso „Žalgirio mūšiui – 600“ laureatai.
  • ,,Piešiu tautišką giesmę“ – 2009 m. Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos išleistame kalendoriuje, skirtame Vinco Kudirkos 150-osioms gimimo metinėms paminėti iš 14 mūsų mokyklos dalyvių Kastytis Pamakštys (9 kl.) ir Miglė Narbutaitė (6 kl.) tapo konkurso laureatais.
  • ,,Nešu tau eilėraštį, tą mažytį balto debesio namą“ – 2008 metų respublikinio kaligrafinio paveikslo konkurso, skirto Janinos Degutytės 80-mečiui, laureate tapo Marija Stanevičiūtė (11 kl.), sukūrusi šriftinę kompoziciją pagal J.Degutytės eiles.

Miesto projektai, konkursai, akcijos

Dailės olimpiados

• Dailės olimpiados rezultatai (2015 m.)
  • Jaunųjų dailininkų olimpiada ,,Būti savimi, išlikti ir augti“ (2013 m.)
  • Jaunųjų dailininkų olimpiada ,,Sparnai. Nuo vėjo malūnų iki…“ (2012 m.)
  • Jaunųjų dailininkų olimpiada ,,M.K.Čiurlionis – nuo tradicijų iki modernizmo“ (2011 m.)
  • Jaunųjų dailininkų olimpiada ,,Kauno meno mokykla: asmenybės, erdvės, simboliai, įvykiai“ (2010 m.)
  • Jaunųjų dailininkų olimpiada ,,Lietuvos tūkstantmečio kelias: kuo mes įdomūs?“ (2009 m.)
  • Jaunųjų dailininkų olimpiada ,,Miesto erdvės atveria kūrybai“ (2008 m.)
  • Jaunųjų dailininkų olimpiada (1995-2007 m.)

Technologijų olimpiados

• Mokinių technologijų olimpiada (2016 m.)
    • Technologijų olimpiados  rezultatai (2015 m.)
    • Lietuvos mokinių technologijų olimpiada ,,Po Kūrėjo delnu“ (2015m.)
    • Mokinių technologijų olimpiada (2013 m.)
    • Mokinių technologijų olimpiada ,,Mano kūrinys – Lietuvos muziejui“ (2012 m.)
    • Mokinių technologijų olimpiada ,,Etninio tapatumo išraiška šiuolaikinėje aplinkoje“ (2011 m.)
    • Mokinių technologijų olimpiada ,,Augame Lietuvai, kuriame Tėvynei“ (2010 m.)
    • Mokinių technologijų olimpiada ,,Atrask save“ (2009 m.)
    • Mokinių technologijų olimpiada ,,Technologijos – praktinis kūrybinių idėjų įgyvendinimas“ (2008 m.)
    • Mokinių technologijų olimpiada (2007 m.)
    • Mokinių technologijų olimpiada (2006 m.)