Parodoje ,,Šv. Kazimieras-lietuvių jaunimo globėjas. 15 metų kartu“ LR Seime

Gimnazijos mokytojai ir mokiniai dalyvavo Lietuvos Respublikos Seime organizuojamoje parodoje ,,Šv. Kazimieras-lietuvių jaunimo globėjas. 15 metų kartu“. Parodos Seime iniciatorius -Seimo narys Kazys Starkevičius.  Parodoje –  kolektyviniai mokinių ir mokytojų darbai, sukurti tapybos, grafikos, koliažo, karpinių technikomis ir atspindintys Šv. Kazimiero vertybių ir idėjų sklaidą gyvenime. Parodos atidaryme koncertavo mūsų gimnazijos merginų asamblis- Aistė Narbuntaitė, Deimantė Pociūtė, Goda Ramoškaitė, vadovaujamos muzikos mokytojos Dalios Razumienės. Skambėjo ,,Lietuvių liaudies šokių pynė“ (kankliavo Aistė Narbuntaitė),  partizanų daina ,,Kad ne auksinės vasaros“  ir Jurgos Šeduikytės ,,Nebijok“. Seimo narys Kazys Starkevičius džiaugėsi prasminga  15 metų vykdomo mokinių dailės projekto tradicija. Kalbėjo Seimo nariai Andrius Kupčinskas, Laurynas Kasčiūnas ir Edmundas Pupinis. Šv. Kazimiero ordino magistras Henrikas Armoška-Eismontas kalbėjo apie  Šv. Kazimiero vertybių ir idėjų aktualumą šiandien. Projekto iniciatorius – dailės mokytojas Aidas Augustis –  apžvelgė projekto istoriją ir pasidžiaugė sakraliosios jaunimo kūrybos gyvybingumu Kauno mieste. Parodos atidaryme dalyvavę mokytojai  buvo apdovanoti padėkos raštais, mokiniai padėkomis ir dovanomis.

Dailės mokytojas ekspertas Aidas Augustis