Pamoka Kėdainių cukraus fabrike ir Jonavos ,,Achemoje“

Lapkričio 19 d., ketvirtadienį, I a, b ir c klasių gimnazistai vyko į ekskursiją po Kėdainių cukraus fabriką ir  Jonavos ,,Achemą“, nes chemijos mokytoja J. Žukauskienė  organizavo chemijos pamoką neįprastoje aplinkoje. Pirma stotelė – cukraus fabrikas. Mūsų gidas aprodė mums įmonę ir paaiškino, kaip gaminamas cukrus. Sužinojome daug naujų faktų apie cukraus gamybą ir pardavimą. Buvo tikrai įdomu. Paskui važiavome į Jonavos trąšų fabriką ,,Achema“. Čia mums parodė trumpą filmuką apie trąšų gamybą Achemoje, o po to apvažiavome visą teritoriją.  Gidas mums aiškino, kaip kiekvienas įrenginys dirba ir ką gamina. Labai daug sužinojome per šią kelionę. Tikrai daugiau, negu galėtume sužinoti apie tai pamokose.

Dominyka Jucikaitė, nuotraukos  Viktorijos Bubnytės, Ic klasė