Ovacijos mokytojo Artūro muzikiniam namų projektui!

Eurovizinė „The Roop“ daina „Discoteque“ jau turi ir folkloro versiją, ir ji skamba ne mažiau kietai ir įdomiai nei originalas. Tai mūsų gimnazijos  muzikos mokytojo Artūro Sinkevičiaus, jo sūnnaus Skomanto, 5b klasės mokinio, ir dukters Giniotės   namų projektas, sulaukęs didelio internautų palaikymo ir susižavėjimo. Pagrindinis akcentas – dešimt liaudies instrumentų ir jų skambesys. Dainuoti patikėta trečiokei Giniotei, Pats A.Sinkevičius su penktoku sūnumi Skomantu atliko muzikantų rolę. Pristatė kankles, basedlą (kontraboso atitikmuo), būgną, švilpą, dambrelį, skudučius, ratukinę rylą, ilgą trimitą – daudytę ir tarškynę. „Karantinas iš dalies išėjo į gerą“,- sako mokytojas Artūras,  „Discoteque“ kūrinį įvardindamas kaip  „tėčio ir vaikų projektą.“ Mokytojas Artūras spėja, kad „Discoteque“ turės bene daugiausiai versijų iš visų eurovizinių dainų. „Pats kūrinys nėra lengvas. Dukrai ir išdainuoti buvo sudėtinga, bet visi gal tiesiog taip nori parodyti savo palaikymą grupei – pernai jiems viską sujaukė pandemija“, – kalbėjo A.Sinkevičius. (Kauno diena, 2021-02-24). Džiaugiamės mokytojo ir jo šeimos kūrybiškumu ir sėkme. Projekto istoriją skaitykite paspaudę nuorodą :

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/menas-ir-pramogos/negaili-ovaciju-folklorine-roop-dainos-versija-pranoksta-originala-1013219