Olimpinis mėnuo

Spalio mėnesį mūsų gimnazijos visos pradinės klasės aktyviai dalyvavo projekte „OLIMPINIS MĖNUO 2020“, kurį tradiciškai organizuoja Lietuvos Švietimo, mokslo ir sporto, Lietuvos Respublikos Sveikatos ministerijos, Lietuvos Olimpinis komitetas. Šiemet projekte dalyvavo 1374 pradinės klasės iš visos Lietuvos. Projekto metu pradinių klasių moksleiviai buvo supažindinami su sportu ir sveika gyvensena, skatinami aktyviai laiką leisti pertraukų ir pamokų metu, išbandyti įvairias mankštas ir žaidimus. Kartu su mokytojais, tėveliais aptarinėjo veiklas, filmuotą ir vaizdinę medžiagą. Norime pasidžiaugti – jau aiškūs šių metų prizininkai! Šiemet apdovanota 50 Lietuvos pradinių klasių. Jos buvo traukiamos burtais ir sėkmė nusišypsojo mūsų gimnazijos 3 c klasės mokiniams. Gruodžio 11 dieną dovanos atkeliavo į gimnaziją ir Kalėdas pavertė tikra švente. Dalinamės pirmosios  šalies ponios D.Nausėdienės prizų traukimo akimirkomis. Žiūrėkite paspaudę nuorodą:

Mokytoja Loreta Drūlienė