Obuolių mugė!

Ruduo, tai metų laikas, kai krenta lapai, lyja lietus. Viskas, ko norisi,- tai čiupti į rankas puodelį karštos arbatos ir valgyti šiltą obuolių pyragą. Būtent dėl šios priežasties mūsų, Juozo Grušo meno vidurinė mokykla, turi metų metus besitęsiančią tradiciją, kuri vadinasi ,,Obuolių šventė“. Visos klasės mokykloje ruošia skaniausius patiekalus ir gėrimus iš obuolių. Mokykla susirenka antrajame mokyklos aukšte, groja muzika. Koridoriai prisipildo garsaus mokinių klegenimo ir šnekučiavimosi bei saldaus obuolių kvapo. Visos klasės ant padėklų krauna gražiausius patiekalus ir neriasi iš kailio mėgindami tapti geriausiais ir įtikti šventės teisėjams bei mokiniams. Vaikai ir suaugusieji dalinasi įspūdžiais, šypsosi ir ragauja didžiausiomis pastangomis pagamintų patiekalų. Šventės tikslas- skatinti vaikus bendrauti tarpusavyje, kurti unikalias ir skirtingas idėjas iš vieno paprasčiausio produkto. Nors, rodos, šventė trunka vos vieną pertrauką, tačiau mokiniai šventine nuotaika dalinasi keletą dienų. Juk visi susiburia, bendrauja, susipažįsta su kitais mokyklos moksleiviais, išbando naujus receptus, kurie pravers ateityje. Šiais metais „Obuolių mitinge“  dalyvavo : 5B, 5D, 6A ,6B, 6C, 6D, 6E 7A, 7B,7C, 7D, 8C, 8B 9B, 9C, 9D, 10C, 10D, 10E, 11A klasės. Nominacijas laimėjo 5D – „Gausiausias stalas“, 7B – „Įdomiausias patiekalas“ ir „Super  prezentacija“ . Šventės organizatoriai-kūno kultūros mokytojai ir direktorės pavaduotoja ugdymui Undinė Diana Tumavičienė. Organizuojant ir įgyvendinant šventę talkino visų klasių vadovai ir mokyklos personalas.

Parengė Anna Kizalienė