Netradicinė tekstilės technologijų pamoka

Šių metų vasario 3 dieną III–IV klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje tekstilės technologijų pamokoje „Ar moteriški drabužiai visada priklausė moterims?” Pamoką vedė Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto lektorė Violeta Bytautaitė. Lektorė įdomiai pasakojo apie kostiumo  atsiradimo istoriją, skirtingų epochų madas ir šiuolaikinių dizainerių interpretacijas. Aptartos klasikinės vyrų ir moterų aprangos mados detalės, stereotipų griovimas.  Sužinojome įdomių mados istorijos raidos faktų ir supratome, kad mados tendencijos keliauja ratu: kas buvo madinga prieš kelis dešimtmečius, netrukus vėl gali tapti nauju mados iššūkiu. Dėkojame lektorei Violetai Bytautaitei už informatyvią paskaitą ir tikimės bendradarbiauti ateityje.

Technologijų mokytoja Ingrida Raguckienė, IIId kl. mok. Deimantė Butkutė