Netradicinė pamoka KTU Cheminės technologijos fakultete

Lapkričio 20d.  8 klasių mokiniai su chemijos mokytoja J. Žukauskiene dalyvavo KTU  Cheminės technologijos fakulteto  paskaitoje  ,,Vaistų  kūrimo kelias‘‘. Paskaitą aštuntokams apie vaistų kūrimą  skaitė KTU Cheminės tehnologijos fakulteto doc. dr. Eglė Arbačiauskienė. Dėstytoja atsakė į moksleivius dominančius klausimus. Šios paskaitos metu mokiniai sužinojo,  koks ilgas ir sudėtingas  vaistų kūrimo kelias, kiek daug bandymo stadijų pereina nauji vaistai, kol jie išleidžiami į prekybą, kiek  medžiagų turi būti apdorota, kad būtų atrasta  tinkamiausia  vartojimui vaistų forma. Tokie susitikimai  su universiteto dėstytojais mokiniams labai naudingi, nes iš pirmų lūpų sužinome, kiek daug reikia mokytis, studijuoti, gilintis, kiek reikia įdėti darbo, kad pasisektų sukurti  naujas chemines medžiagas, kurios pagerintų žmonių gyvenimą. Dėkojame KTU Cheminės technologijos dėstytojams už  nuoširdų bendravimą su moksleiviais.

8d klasės mokinė Austė Rimkutė, nuotrauka  8a klasės mokinės Paulos Kontrimaitės