Naudingos pamokos KTU Cheminės technologijos fakultete

2018-11-22 d. Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos IIa, IIb klasės moksleiviai vyko į KTU cheminės technologijos  fakultetą. Fakulteto fojė puošia mūsų gimnazijos mokinių darbai.  Įspūdingą  darbų ekspoziciją sukūrė gimnazijos dailės mokytojos Jūratė Gudžiuvienė ir Meilė Kalinienė. Fakulteto auditorijoje  klausėmės  paskaitos  apie „Klimato kaitą“ ,  kurią skaitė docentė Violeta Kaunelienė. Paskaitoje išgirdome  daug įdomių, faktų dėl kokių priežasčių keičiasi klimatas Žemėje. Dėstytoja išsamiai  papasakojo, kas atsitiktų, jei ištirptų ledynai, koks poveikis būtų įvairioms pasaulio šalims. Kartu su dėstytoja diskutavome, kaip kiekvienas iš mūsų turime gyventi, kad sumažintume dabar jau sparčiai vykstančius neigiamus klimato pokyčius. Paskaitos metu mūsų  gimnazistai Renas Nose ir Ugnius Malakauskas pademonstravo geras žinias, teisingai atsakė į dėstytojos pateiktus klausimus. Dėstytoja V. Kaunelienė juos apdovanojo atšvaitais. Džiaugiamės prasmingu bendravimu su universiteto dėstytojais, esame dėkingi KTU Cheminės technologijos fakulteto administracijai už mokiniams organizuojamus įdomius ir naudingus užsiėmimus.

IIa klasės  gimnazistė Milda Bertašiūtė