Nacionalinis konkursas ,,Mano pasaulis – darniai Lietuvai“

Nacionalinis konkursas ,,Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ vyksta jau penkeri metai. Konkurso viktorinos tematika labai plati, apima etnolkultūros, ekologijos, aplinkosaugos, biologijos, istorijos, gimtosios kalbos sritis. Gimnazijos vienuoliktokų komanda – P. Stadulis, I. Valiaugaitė, G. Krukauskaitė, M. Petkus, M. Žiūrys konkurse dalyvavo pirmą kartą. Sėkmingai įveikę atrankos etapą rudenį, žiemą nugalėję varžovus pusfinalyje, patekome į finalą.  Atrankoje dalyvavo 34 Lietuvos mokyklų komandos, o iki finalo atkeliavo – 7. Mūsų gimnazijos komanda iškovojo III-ąją vietą.   Finalo kovos vyko ypatingoje aplinkoje – Valdovų rūmų Renesanso salėje. 2016-03-30 premjeras A. Butkevičius dalyvavo Aleksandro Stulginskio universiteto konkurso ,,Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje. LR ministras pirmininkas A Butkevičius pasveikino konkurso dalyvius ir įteikė laimėtojams padėkos raštus bei prizus. Konkurso rėmėjai visų mokyklų komandas ir sirgalius apdovanojo nemokama pažintine ekskursija Valdovų rūmuose. Finale – komandų prisistatymai ir viktorina. Dėkojame visiems prisidėjusiems, kad mūsų gimnazijos mokinių komandą sėkmė lydėjo iki finalo.

Parengė biologijos mokytoja J. Kaminskienė