Mokytojų kvalifikacijos kėlimo svarba

Rugpjūčio 26-27 dienomis dailės mokytojos Rima Keturkienė, Rasa Klingaitė, chemijos ir technologijų mokytoja Rasa Ratkevičienė ir vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė dalyvavo Goethe’s instituto vykdomo projekto „CLILiG@Litauen – integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas Lietuvoje“ įvadiniame seminare, kuris vyko Goethe‘s institute Vilniuje. Seminare Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Druskininkų, Marijampolės mokytojų komandos analizavo CLIL ekspertų iš užsienio literatūrą, diskutavo apie integruoto mokymo(-si) privalumus ir trūkumus, susipažino su integruoto vokiečių kalbos ir dalyko mokymo Lietuvos mokyklose modeliais, išbandė aktyviuosius mokymo(-si) metodus, tinkamus tiek atskirų dalykų, tiek integruotose pamokose, susipažino su vokiška literatūra, darbo lapų pavyzdžiais, naudojamais per integruotas pamokas, modeliavo savo pirmąją integruotą pamoką. Vyko intensyvus ir geranoriškas darbas, orientuotas į praktiką. Mokytojos dėkoja Goethe‘s institutui už suteiktą galimybę tobulėti! Dviejų dienų seminarą vedė mūsų mokyklos vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė su Kauno Jono Jablonskio gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja Lina Šapkauskiene. Mokykla linki mūsų mokytojų komandai sėkmės įgyvendinant kūrybiškas idėjas mokykloje.

Vokiečių ir rusų kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė