Mokyklos krepšinio turnyras 3×3

Kovo 19 d. mokykloje vyko krepšinio turnyras 3×3 ,,Pavasaris 2015″, skirtas Žemės dienai paminėti. Turnyre dalyvavo Šilainių mikrorajono ugdymo įstaigų: Juozo Grušo meno vidurinės mokyklos, Jono Pauliaus II, Jono Basanavičiaus bei ,,Santaros“ gimnazijų komandos. Ištraukus burtus komandos kovojo pusfinaliuose. Laimėjusios Juozo Grušo meno vidurinės mokyklos ir Jono Basanavičiaus gimnazijos komandos kovojo finale dėl 1 vietos, o Jono Pauliaus II  ir ,,Santaros“ gimnazijų komandos – mažajame finale dėl 3 vietos. Po labai atkaklių rungtynių, rezultatu 38:37 1-ąją vietą iškovojo Jono Basanavičiaus gimnazijos komanda, 2 vieta atiteko Juozo Grušo meno vidurinės  mokyklos žaidėjams. Mažajame finale rezultatu 19:16 laimėjo ir  3-ąją vietą iškovojo Jono Pauliaus II gimnazijos vaikinai. Prizininkai buvo apdovanoti diplomais bei atminimo dovanėlėmis. Visi dalyviai patyrė daug gerų emocijų ir išsinešė pavasarinę nuotaiką.

Parengė mokytoja Rasa Kizikaitė