Mokslo ir žinių šventė

Ruduo… Alsuoja dienos pilnatve. Sušildo ne geltonų lapų kibirkštys – gerumas, žinios, išmintis pro mokyklų atviras duris pasklidę.

Kauno Juozo Grušo meno gimnazijoje, kaip ir visose Lietuvos mokyklose, nuskambėjo pirmasis mokslo metų skambutis. Pirmokėliai, abiturientai, tėveliai, svečiai, gimnazijos vadovai ir mokytojai susibūrė aktų salėje. Į mūsų šventę atvyko gerbiami svečiai – Šilainių bažnyčios klebonas Žilvinas Paulauskas,  dainininkė Judita Leitaitė. Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Nijolė Šimienė, pirmosios mokytojos, abiturientai mažuosius pakvietė į inscenizuotą ,,Zuikių mokyklą“. Muzikiniais kūriniais pasveikino dainininkė Judita Leitaitė. Visi kartu dainavome mokyklos dainą. Abiturientai palydėjo pirmokėlius į klases. Netiesa, kad Rugsėjo 1-osios šventė baigiasi. Ji tik prasideda ir tegul kiekviena diena prisipildo žinių versmės ir prasmės, jaunatviško šėlsmo, idėjų ir svajonių. Sėkmės visiems!