Moksleivių pavasario forumas

Balandžio 8-10 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos pavasario forumas – XXII-oji LMS Asamblėja. Asamblėjoje dalyvavo apie 350 moksleivių iš visų LMS narių (mokyklų mokinių savivaldų) . Mūsų gimnazijos mokinių tarybos atstovė Vilma Blaževičiūtė taip pat dalyvavo forume ir produktyviai praleido savaitgalį. Balandžio 9 d. forumo metu vyko Asamblėja, kurios metu buvo svarstomos metinės 2015 -2016 m. veiklos ir finansų ataskaitos, LMS strategija (2016-2020 m.) bei švietimo srities pasiūlymai, kurie bus teikiami rudenį naujai išrinktai LR Vyriausybės programai. Pirmąją forumo dieną dalyviai diskutavo kartu su buvusiu švietimo ir mokslo ministru Gintaru Steponavičiumi, KTU prorektoriumi Pranu Žiliuku bei dar keliais asmenimis, susijusiais su švietimu.  Penktadienį ir šeštadienį vyko darbo grupių veiklos, kuriose dalyviai su LMS valdybos ir biuro nariais aptarė siūlymų paketą LR vyriausybei bei išsianalizavo LMS strategiją. Šeštadienį po ilgai trukusios Asamblėjos dalyviai keliavo į Loftą, kur LMS VMSIC paruošė puikią socializaciją. Na, o sekmadienį dalyviai turėjo labai įdomių ir naudingų paskaitų. Pranešimus skaitė AISEC organizacijos atstovai, projekto ,,Misija Sibiras“ iniciatorius ir valandėlę savo laiko moksleiviams skyrė pats Donatas Montvydas! Sekmadienį forumas baigėsi, dalyviai keliavo namo, tačiau šis savaitgalis dalyviams atnešė naujų idėjų, kompetencijų, potyrių bei naujų draugų.

Vilma Blaževičiūtė, gimnazijos mokinių tarybos atstovė