Moksleivių dienos VDU

Sausio 30 dieną Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos vyresnių gimnazijos klasių mokiniai vyko į Vytauto Didžiojo universiteto  renginį „Moksleivių dienos VDU 2017“. Čia renginio dalyvių laukė universiteto fakultetai, kolektyvai, kviestiniai svečiai, veikė įvairios eksperimentų, kalbų ir pramogų erdvės. Visa tai padėjo atrasti universitetą ir susipažinti su jo bendruomene. Moksleiviai galėjo dalyvauti visų lauktame projekte „Matuokis profesiją“. Jame universiteto absolventai, skirtingų sričių profesionalai papasakojo apie profesinį kelią ir supažindino su savo darbo diena. Moksleiviai taip pat  iš studentų lūpų išgirdo  sėkmės istorijas bei sužinojo daug įdomių faktų specialiose VDU dėstytojų paskaitose.

Parengė psichologė Greta Jakaitė