Mokomieji pavasario plenerai

Mūsų gimnazija gegužės 23-30 d. organizavo Pavasario mokomąjį plenerą 7,8,I,III klasių mokiniams Mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai aplankė žinomas Kauno ir Lietuvos vietas. Tai buvo užfiksuota kūrybiniuose darbuose. Plenerai vyko Pažaislyje, Arklio muziejuje Anykščių rajone, Kauno VDU Botanikos sode, Rumšiškėse, Linkuvos dvare. Buvo vykdomos edukacinės išvykos į Kauno M. Žilinsko galeriją, Kauno M. K. Čiurlionio muziejaus Liaudies meno skyrių, aplankyta multimedijos paroda ,,Van Gogh.Life in Art“ Prekybos ir laisvalaikio centre ,,Panorama“ Vilniuje. Buvo surengta kūrybinių darbų paroda-peržiūra. Pasidžiaugta mokinių kūrybos laisve ir saviraiška, įvairių kūrybos technikų ir išraiškos priemonių panaudojimu, savitos kūrybos ieškojimais. Mokiniams pleneruose vadovavo mokytojai R. Klingaitė, J.Gudžiuvienė, V. Sakalauskienė, A. Augustis, A. Lavickienė, R. Keturkienė, S. Venskūnienė, A. Miliauskienė, M. Kalinienė, I.Raguckienė.
Paruošė Aidas Augustis, dailės mokytojas ekspertas