Mes Seime

Kovo 9 d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubas organizavo susitikimą su vyresnių klasių mokiniais istorinėje Seimo  Kovo 11-osios Akto salėje, kurioje buvo atkurta Lietuvos valstybės nepriklausomybė. Šiame renginyje dalyvavo 13 mūsų mokyklos III IV klasių mokinių kartu su istorijos mokytoja D.Dolinskaite. Renginį vedė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė Birutė Valionytė ir Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo kancleris Stasys Kašauskas. Apie Nepriklausomybės atkūrimą, Sąjūdžio užsienio politiką Lietuvos nepriklausomybės priešaušryje, teisinės, aplinkos apsaugos, šalies gynybos sistemų kūrimą, tautinę mokyklą ir švietimo bei ūkio reformas, Lietuvos valstybės Konstitucijos parengimą ir priėmimą pasakojo Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai Liudvikas Sabutis, Petras Vaitiekūnas, Mečislovas Laurinkus, Jonas Prapiestis, Saulius Pečeliūnas, Birutė Valionytė, Irena Andrukaitienė, Gediminas Vagnorius, Petras Giniotas, Liudvikas Narcizas Rasimavičius. Mokiniai ir mokytojai dėkingi už gyvas istorijos pamokas.