Mokinių mokomųjų bendrovių (MMB) mugių pasiekimai

MMB „Web.it“ komandai (Simonas Poška, Domas Urbštas, Dominykas Gečas, Daimondas Butkevičius, III gimn. kl.) Marijampolės regioninėje mokinių mokomųjų bendrovių mugėje 2017-04-22 įteikta nominacija „Didžiausias verslo potencialas“. Mokiniai kuria tinklalapius atsižvelgiant į kliento poreikius. 2017-03-31 regioninėje mokinių mokomųjų bendrovių mugėje Šiauliuose MMB „Web.it“ įteikta nominacija „Didžiausia eksporto perspektyva“. Mokinius apdovanojo VšĮ „Versli Lietuva“  generalinė direktorė Rūta Pentiokinaitė ir regiono atstovė  Diana Grapskytė. Už „Perspektyviausią verslo idėją“,  diplomu mokinius apdovanojo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių verslo inkubatoriaus direktorius Alius Valys, VšĮ „Lietuvos Junior Achivement“ direktorius Justinas Noreika. MMB „Green Pot“ komandos (Gintarė Žuravliovaitė, Paulina Šeškauskaitė, Arūnė Blankaitė, Vismantė Žigutytė, III gimn. kl.) gimnazistėms įteiktas diplomas už „Geriausią bendrovės įvaizdį ir logotipą“. Mokinės dekoruoja vazonėlius ir pasisako už ekologiškumą, skatindamos pasisodinti įvairių prieskoninių žolelių patiems. Šiaulių regioninėje MMB mugėje 2017-03-31 mokinius apdovanojo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių verslo inkubatoriaus direktorius Alius Valys, VšĮ „Lietuvos Junior Achivement“ direktorius Justinas Noreika. MMB „Infinitum“ (Ieva Černiauskaitė, Dovilė Vaičiūnaitė, Agnė Barkauskaitė, Ugnė Etnerytė, III gimn. kl.) gamina laikrodžius, žvakides, saldainines, pakabukus, pagal užsakymus dekoruoja indus. Bendrovė atrinkta dalyvauti Lietuvos nacionalinėje mokinių mokomųjų bendrovių mugėje 2017-05-05. MMB „Green Pot“, MMB „Infinitum“ ir MMB „Web.it“ dalyvavo tarptautinėje mokinių mokomųjų bendrovių mugėje „Inovatyvus verslas 2017“, kuri vyko Kaune 2017 m. kovo 22-24d. Mugėje dalyvavo 50 mokinių mokomųjų bendrovių iš 11 valstybių. Renginys vyko anglų kalba. Renginio metu vyko komandos formavimo užsiėmimai, „pich‘o“ pristatymai, mokinių kurtų filmukų peržiūra bei mokinių mokomųjų bendrovių mugė, kurioje mokiniai pristatinėjo kurtus produktus. Džiaugiamės ir nuoširdžiai sveikiname!

Reklaminis JA Marketplace in Kaunas 2017 filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=iPf2lyYG3Ew

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė