Mokinių mokomųjų bendrovių idėjų konkursas „Verslo idėjų generavimas“

Spalio 16 d. mokinių mokomųjų bendrovių idėjų konkurse „Verslo idėjų generavimas“, kuris vyko Kauno ,,Saulės“ gimnazijoje,  buvo pastebėti ir įvertinti šie mūsų mokyklos gimnazistai. Sveikiname IIb  kl. komandą „STERALINE“ – Gabiją Gudėnaitę, Eveliną Maštaitytę, Mildą Sakavičiūtę, Samantą Lisauskaitę. MMB komandai įsteigta nominacija už perspektyviausią  verslo idėją. (Žaliuzės, langų valytuvai). Nominaciją įsteigė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kancleris Andrius Verbyla. IIa gimn. kl. komandą „TieFancy“  – Marija Sadychovaitė, Nedas Norvaiša, Gytis Rensonas, Kristina Kulevičiūtė. MMB komandai įsteigta nominacija už startuoliškiausią idėją – iš kaklaraiščio gaminami aksesuarai. Nominaciją įsteigė Luminor Bank AB Vidurio regiono vadovė   Roma Noreikienė. Taip pat dalyvavo Ib gimn. kl. komandos: TEMP.BOX – šildanti ir šaldanti maisto dėžutė, PJANWOOD – automatinė kėdė, kuri automatiškai prisistumtų prie stalo; IIa komanda ,,NoArms“ sugalvojo durų rankeną, kad būtų galima atsidaryti duris koja; Ia komanda NUMCUT  siūlė klaviatūros priedą, kuris pagreitintų darbą  kompiuteriu; Ic kl. komandos siūlė ,,Vegplever“ – plėvėlę sportiniam batui, kad apsaugotų padą nuo purvo; ,,LeStovs“ – laikiklį telefonui. Džiaugiamės gimnazistų išradingumu.

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė