Mokinių kūrybinių darbų konkurso „Pegaso plunksna“ popietė

Lapkričio 17 d. gimnazijos bibliotekoje vyko mokinių kūrybinių darbų konkurso „Pegaso plunksna“ baigiamasis renginys. Jame savo kūrybą skaitė trisdešimt 5-8, I-IV gimnazijos klasių mokinių. Vieniems – tai pirmieji kūrybiniai bandymai, kiti savo poetinį žodį jau prisijaukinę prieš keletą metų. Popietė dvelkė šiluma. Sklandė ypatinga ,,pagauta“ kūrybinė nuotaika. Vertinimo komisija išrinko laureatus. Jais tapo tarp 5-8 klasių: Gytis Kutka, 7a (mokytoja R. Vilkelienė), Aistė Narbuntaitė, 8a (mokytoja J. Sereikienė), Ugnė Derkintytė, 8b (mokytoja D.Pupiuvienė). I-IV gimnazijos klasėse kūrybinė laimė atėjo  pas Rūtą Balsevičiūtę, IVb (mokytoja Rasa Urbutienė), Beatričę Jančiūtę, Ic (mokytoja R. Vilkelienė), Danielę Butkevičiūtę, Ia (mokytoja M. Petravičienė). Ieva Daščioraitė (IVb) ir Gustė Malinauskaitė (IVb) tapo Juozo Grušo memorialinio muziejaus nominantėmis (mokytoja R. Vilkelienė).Visiems šventės dalyviams gimnazijos direktorės pavaduotojas ugdymui Darius Talijūnas įteikė padėkas.

Lietuvių kalbos mokytojos