Mokiniai – projekto ,,ŠILAINIAI PHOTO“ dalyviai

Tarpdisciplininė menininkė Evelina Šimkutė, baigusi Central Saint Martins meno ir dizaino kolegiją Londone ir šiuo metu jame dirbanti, pakvietė gimnazijos mokinius dalyvauti projekte ,,Šilainiai photo.“ Visi menininkės darbai yra įkvėpti Šilainių mikrorajono aplinkos. Menininkė, kaip dalį savo kūrybos proceso, 2015 m. spalio 22 d. gimnazijoje vedė meninės fotografijos dirbtuves – foto pasivaikščiojimą po Šilainius. Dirbtuvėse dalyvavo aštuoni gimnazistai: Martynas Kliūčininkas, Viktorija Kuicaitė, Gertrūda Mikelaitytė, Mindaugas Padegimas, Smiltė Rutkauskaitė, Astijus Stanaitis, Undinė Tumavičiūtė, Monika Žilinskatė. Pamokos – foto pasivaikščiojimo po Šilainius metu mokiniai fiksavo vaizdus, matomus jų akimis ir atspindinčius gyvenamosios aplinkos savitumą. Įamžinę vaizdus nuotraukose, mokiniai su fotomenininke aptarė darbus, diskutavo, komentavo. Šioje ugdomojoje veikloje gimnazistai turėjo galimybių priartėti prie profesionalaus meno paslapčių, įgijo naujų kompetencijų ir patirties. Dirbtuvių metu sukurti ir atrinkti mokinių darbai eksponuojami Evelinos Šimkutės parodoje „Šilainiai photo“ Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje Baltų pr. 81, II a. Kviečiame apsilankyti!

Parengė Undinė Diana Tumavičienė