Mokiniai dalyvavo vokiečių kalbos ir istorijos protmūšyje

Spalio 18 dieną Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje 8d klasės mokiniai Deividas Andriukaitis, Monika Didžgalvytė, Deivydas Gudaitis, Viltė Elžbieta Minkevičiūtė ir Liepa Radvilaitė dalyvavo integruotame vokiečių kalbos ir istorijos protmūšyje „SPUREN DER GESCHICHTE“. 8-okų ir I-II gimnazijos klasių komandos iš KTU, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno, Juozo Grušo meno  ir Jono Jablonskio gimnazijų atliko interaktyvias, kūrybines ir akademines užduotis Vokietijos istorijos, geografijos, krašto pažinimo temomis vokiečių kalba. Gimnazija džiaugiasi geru mokinių pasirodymu protmūšyje ir linki toliau domėtis Vokietija ir vokiečių kalba. Mokinius renginiui ruošė vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė.

Mokytoja Jurgita Valentukonienė