Minime Tarptautinę tolerancijos dieną

Šiais metais, minint Tarptautinę tolerancijos dieną,  pasiūlytas simbolis – rankos. Paprastai ir įtaigiai paaiškinama šio simbolio reikšmė: „Žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir griauna“. Mūsų gimnazijos bendruomenė nuolat šią dieną įprasmina organizuodama debatus per etikos, pilietiškumo pagrindų, istorijos pamokas diskutuodama apie tolerancijos stoką ne tik pasaulyje, bet ir mūsų visuomenėje. Kartu su technologijų mokytojais mokiniai iš popieriaus sukūrė šimtus rankų, kurias iliustravo piešiniais, mintimis apie toleranciją. Gimnazijos mokinių taryba inicijavo pilietinę akciją „Ištiesk tolerancijos ranką.“ Jos metu kiekvienas bendruomenės narys ant paruošto rankos simbolio galėjo užrašyti padėką, pagyrimą, atsiprašymą ir įteikti savo draugui, mokytojui. Skambant nuotaikingai muzikai  išdalintos visos gimnazistų paruoštos rankos, o jų buvo tiek daug…Nuoširdžiai tikimės, kad šia diena tolerancija mūsų gimnazijoje nesibaigs.

Gimnazijos Mokinių tarybos kuratorė Eugenija Paškauskienė