Minime Sausio 13-ąją

Kiekvieną rytą pabusdami net nepagalvojame, kad žemė, kuria vaikštome, yra mūsų –  ir tik mūsų. Jos su niekuo nereikia dalintis, nereikia bijoti, kad kažkas ją atims. Turbūt tai kaip savaime suprantamą faktą suvokia tie, kurie savo pirmuosius žingsnius žengė laisvoje Lietuvoje ir net nežino, koks yra jausmas, kai virš galvos pakibęs pjautuvas ir kūjis visą visuomenę laikė sukaustęs savo gniaužtuose. Kiekvienų metų sausį  mes skaudžiai prisimename Laisvės kainą. Sausio 12 d. gausus mūsų gimnazijos (6-10 kl.) mokinių būrys vyko į pažintinę ekskursiją  Vilniuje „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti. Mokiniai uždegė atminimo žvakes ant Laisvės gynėjų kapų Antakalnyje ir prie Televizijos bokšto suprasdami, kad  žmonių sutelktumas, vienybė, drąsa gali įveikti tai, kas atrodė neįveikiama.

Mokytojos  A. Alinauskienė, D. Dolinskaitė, J. Sereikienė, L. Žūtautienė