Minėjome pasaulinę Žemės dieną

Kasmet kovo 20 d. minima pasaulinė Žemės diena – astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Nuo 1992 metų Žemės diena oficialiai įteisinta ir Lietuvoje. Taip, kaip visame pasaulyje ir Lietuvoje, mūsų gimnazijoje ši diena taip pat minima kasmet. Šiais mokslo metais paminėti Žemės dienai buvo surengtas 5-6 klasių protmūšis, kuriame komandos išbandė ir patikrino savo žinias apie mūsų planetą Žemę, taip pat parengė nuostabius prisistatymus. Na, o protmūšio nugalėtojais tapo 6c klasės mokinių komanda, garbingą antrą vieta iškovojo 5a, o trečioji vieta teko 5d klasės komandai. Renginį organizuoti ir vesti padėjo IIIc klasės mokinės Miglė Subačiūtė, Laura Strunkevičiūtė ir Ugnė Druktenytė, nuostabų muzikinį kūrinį dovanojo Ieva Gasiūnaitė, Goda Metlovaitė, Karina Šarova, Brigita Kuicaitė ir Erika Laurinaitytė.

Biologijos mokytoja Goda Sirutavičiūtė