Minėjome antikorupcijos dieną

Gruodžio 9 d. visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ši diena svarbi ir Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos mokiniams. Per etikos pamokas nuotoliu su 5-8, III-IV gimnazijos  klasių mokiniais diskutavome, kas yra korupcija, kokios jos formos, kas skatina žmones elgtis nesąžiningai. Mokiniai noriai diskutavo, suprato korupcijos žalą visuomenėje. Mintis, požiūrius, įžvalgas nupiešė.  „Korupcijai STOP“ pasakė ir IVa gimnazijos kl.  mokiniai Marija Sadychovaitė, Justas  ir Nedas Norvaišos,  dalyvaudami antikorupcijos protmūšyje. Ugdydami antikorupcines nuostatas, paskatiname mokinius  elgtis sąžiningai ir  sąmoningaiNeigiamų korupcijos pasekmių supratimas skatina domėtis korupcijos prevencija. Aktyvus mokinių dalyvavimas antikorupciniuose renginiuose – vieną iš priemonių, skatinančių  augti dorais, atsakingais savo šalies piliečiais.

Socialinė pedagogė ir etikos mokytoja Jolita Trapulionienė