Mes užaugom laisvi

Mūsų gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo nacionaliniame mokinių piešinių konkurse ,,Mes užaugome laisvi“. Konkurso organizatoriai-Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Dailės mokytojų asociacija. Atrinkti geriausi konkurso darbai eksponuojami LR Seime. Parodos iniciatorė LR Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė. Padėkos raštais su jų sukurtų piešinių atvaizdu apdovanotos mūsų gimnazijos mokinės Dovilė Tutlytė ( IIIa kl.) ir Emilija Žuravliovaitė (IIIb kl.). Konkurse taip pat dalyvavo Lauryna Petrulytė, Gabrielė Rudžianskaitė, Majus Povilaitis, Eva Zakarevičiūtė (5c kl.), Austra Makauskaitė, Eimantė Mickevičiūtė, Evaldas Miliūnas (6a kl.), Deimantė Baltrušaitytė, Miglė Laukytė, Kamilė Lynikaitė (Ic kl.), Karolina Averkaitė, Rūta Banytė (IIb kl.), Kamilė Rentauskaitė (IIIa kl.). Mokinius konkursui parengė dailės mokytojas Aidas Augustis.

Dailės mokytojas Aidas Augustis