Mes – Europos vaikai

Šilainių mikrorajono sporto šventė ,,Mes – Europos vaikai“, skirta Lietuvos įstojimui į Europos sąjungą paminėti. Šios šventės pradininkai yra Jono Pauliaus II gimnazija, kuri kartu su kūno kultūros mokytojų asociacija kasmet pakviečia Šilainių mokyklų mokinius paminėti Europos dieną. Šventėje dalyvauja 5-6 kl. mokiniai (5 mergaitės, 5 berniukai). Mūsų mokyklos komandą, vadovaujamą kūno kultūros mokytojų Galinos Butautės ir Rasos Kizikaitės, sudarė Gustas Dimša, Dovydas Dimša, Julius Šimkūnas, Simas Gražulevičius, Monika Stalšinskaitė, Brigita Svinkūnaitė, Ieva Kanonenkaitė, Adrija Lisauskaitė, Greta Nenartavičiūtė – 6e klasės ir Aivaras Petkus  6d klasės mokiniai. Šventėje vyksta sporto estafetės ir viktorina apie Europos Sąjungą. Šiais metais nugalėtojais tapo Kauno Juozo Grušo meno vidurinės mokyklos komanda,  įgydama teisę surengti sporto šventę kitais metais. Mokiniai apdovanoti diplomais ir įspūdinga taure.

Parengė Rasa Kizikaitė