Marškinėlių gamybos dirbtuvėse

2017-10-04 d. 7a ir 7b klasių mokiniai, lydimi klasių vadovių J.Macijauskienės ir R.Ratkevičienės dalyvavo mokytojų festivalio „Laisvi kurti“ kūrybinėse dirbtuvėse – „ Marškinėlių gamybos dirbtuvėse su  Gabrieliumi Liaudansku – Svaru“. Grupės  „G& G Sindikatas“ įkūrėjas ir lyderis, vokalistas, grupės dainų tekstų bei muzikos kūrėjas aktyviai prisideda  prie jaunimo neformalaus ugdymo. Ir šįsyk mokiniai susidomėję išklausė Svaro pasakojimą apie nuo jaunų dienų jį užvaldžiusį  ,,street art-ą“, buvo pakviesti išbandyti save kuriant piešinį ant marškinėlių. Mokiniai su užsidegimu ėmėsi kūrybos. Smagu buvo stebėti jų  kūrybos procesą ir geras emocijas užbaigus darbą. Mokiniai vieni kitiems rodė savo originalius marškinėlius, džiaugėsi rezultatu, dėkojo Svarui už puikų edukacinį užsiėmimą.

Jurgita Macijauskienė ir Rasa Ratkevičienė