„Mano pasaulis – darniai Lietuvai“

Lapkričio 24 d. mokyklos aktų salėje vyko Nacionalinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ atrankinis turas, kurį organizuoja Aleksandro Stulginskio universitetas ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras. Šiemet nacionalinį konkursą globoja Lietuvos Respublikos Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius. Atrankiniame ture dalyvavo Kauno „Saulės“, Maironio universitetinės, Kauno Antano Smetonos ir  Juozo Grušo meno gimnazijų mokinių komandos. Svečius pasveikino gimnazijos folkloro ansamblis „Dzingulis“, vadovaujamas A. Sinkevičiaus. Geriausiai sekėsi Kauno „Saulės“ ir mūsų gimnazijos komandoms, kurios, surinkusios vienodą balų skaičių, pateko į konkurso pusfinalį. Mūsų gimnazijos komandą sudarė III c klasės mokiniai Petras Stadulis, Gabrielė Krukauskaitė, Modestas Petkus, Inga Valiaugaitė, Martynas Žiūrys. Komandai vadovauja biologijos mokytoja metodininkė Jūratė Kaminskienė. Džiaugiamės mokinių sėkme ir sveikiname įveikus pirmuosius sunkumus.
Daugiau renginio akimirkų:

Parengė Undinė Diana Tumavičienė