„Mano pasaulis – darniai Lietuvai“

Gruodžio 7 d. vyko šeštojo  Nacionalinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“,  organizuojamo Aleksandro Stulginskio universiteto ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro,  atrankinis turas, kuriame dalyvavo  penkių mokyklų komandos. Konkurso dalyvius pasveikino mokytojo Artūro Sinkevičiaus vadovaujamas folkloro ansamblis „Dzingulis“. Komandos rungėsi atsakinėdamos į konkurso organizatorių pateiktus klausimus. Sveikiname  mūsų gimnazijos vienuoliktokų komandą: vadovę mokytoją Jūratę Kaminskienę, mokinius Klaudijų Midverį, Kamilę Žiūrytę, Ievą Daščioraitę, Paulių Maciulevičių  ir Domantą Melį, įtikinančia taškų persvara laimėjusią šį turą ir kartu su Kauno taikomosios dailės mokyklos mokinių komanda patekusią į šio konkurso pusfinalį.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Undinė Diana Tumavičienė